“Ik beschouw dit als een stukje extra service voor onze klanten”, zegt Grardie Akkerhuis, eigenaar van Lebkov, “net als de kranten op de leestafel”. Hij verwacht dat vooral studenten, toeristen en buitenlandse bezoekers voor Universiteit of LUMC gebruik zullen maken van de gratis dienst.
Voor Wireless Leiden is dit niet alleen een welkome uitbreiding van het netwerk, met extra dekking op en rond het station, maar ook een mooie mogelijkheid om bezoekers en potentiële gebruikers kennis te laten maken met het draadloos netwerken.Over Lebkov and Sons, www.lebkov.nl
De eerste echte sandwichspecialist in Nederland, in Leiden achter het station. Ons Good Food wordt bereid volgens het best of best principe. Dat wil zeggen dat alleen de beste ingrediënten van de beste leveranciers de basis vormen voor onze sandwiches, sappen en soepen. Gezond. Puur. adres: Bargelaan 8 LeidenOver de Stichting Wireless Leiden (www.wirelessleiden.nl) De Stichting Wireless Leiden bouwt een goedkoop, snel, draadloos netwerk voor Leiden en omgeving op coöperatieve basis. Het is een zelfstandig netwerk dat technisch naadloos aansluit op Internet. Wireless Leiden heeft geen winstoogmerk en richt zich op de infrastructuur en niet op de diensten.